| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.313 kg |
| Længde | 438 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 161 cm |
| Tophastighed | 200 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 1 apr 2025 |
| Moment | 240 nm |
| Lasteevne | 662 kg |
ATTRAKTIV LEASING TILBYDES PÅ DENNE BIL.
LEASINGFORSLAG:
Alle priser er ekskl. moms
Månedlig ydelse
1.795 kr.
_______________________
Førstegangsydelse
18.000 kr.
_______________________
Restværdi
24.750 kr.
_______________________
Løbetid
48 mdr.
Erhvervsleasing er fleksibelt og kan skræddersys efter dine behov.
Ring venligst til salgsafdelingen på tlf. 76 60 00 60 for yderligere info.
PÆNT VELHOLDT OG VELKØRENDE FORD C-MAX 1,5 SCTi 150 TITANIUM+ VAN.
UDSTYRSHIGHLIGHTS:
6-TRINS AUT. GEARKASSE✅
2-ZONE FULD AUT. KLIMAANLÆG✅
FARTPILOT✅
KEYLESS ENTRY & GO✅
EL-BETJENT BAGKLAP✅
SÆDEVARME✅
VARME I FORRUDE✅
MULTIMEDIESKÆRM M. NAVI✅
APPLE CARPLAY & ANDROID AUTO✅
BAKKAMERA✅
PARKERINGSSENSOR FOR & BAG✅
- kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, el-sidespejle, el-klapbare sidespejle, tågelygter, led kørelys, mørktonede ruder i bag, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, 2 zone klima, centrallås, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, fartpilot, varme i forrude, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, automatisk start/stop, el betjent bagklap, cd/radio, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, automatisk lys, 6 airbags, esp.
VI TILBYDER 12-24 MDR. PRISVENLIG EJERSKIFTEGARANTIFORSIKRING.
VELKOMMEN TIL MBILER HOLBÆK.