| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 120 / 88 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.472 kg |
| Længde | 438 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 184 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Sidst synet | 10 jun 2024 |
| Moment | 300 nm |
| Lasteevne | 443 kg |
ATTRAKTIV LEASING TILBYDES PÅ DENNE BIL.
LEASINGFORSLAG:
Alle priser er ekskl. moms
Månedlig ydelse
1.595 kr.
_______________________
Førstegangsydelse
12.536 kr.
_______________________
Restværdi
8.700 kr.
_______________________
Løbetid
48 mdr.
Erhvervsleasing er fleksibelt og kan skræddersys efter dine behov.
Ring venligst til salgsafdelingen på tlf. 76 60 00 60 for yderligere info.
VELHOLDT OG VELKØRENDE FORD C-MAX 1,5 TDCi 120 BUSINESS AUT. VAN.
UDSTYRSHIGHLIGHTS:
6-TRINS AUT. GEARKASSE✅
2-ZONE FULD AUT. KLIMAANLÆG✅
FARTPILOT✅
SÆDEVARME I FØRER- & PASSAGERSÆDE✅
MULTIMEDIESKÆRM M. NAVI✅
APPLE CARPLAY & ANDROID AUTO✅
- kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, el-sidespejle, mørktonede ruder i bag, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, 2 zone klima, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, automatisk start/stop, cd/radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, 6 airbags, esp.
VI TILBYDER 12-24 MDR. PRISVENLIG EJERSKIFTEGARANTIFORSIKRING.
VELKOMMEN TIL MBILER HOLBÆK.