| Farve | Sort |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 125 / 92 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.200 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 2.013 kg |
| Længde | 553 cm |
| Bredde | 206 cm |
| Højde | 255 cm |
| Tophastighed | 145 km/t |
| Max påhæng | 2.800 kg |
| Sidst synet | 2 apr 2024 |
| Moment | 350 nm |
| Lasteevne | 1.487 kg |
ATTRAKTIV FINANSIERING TILBYDES PÅ DENNE BIL.
VELKØRENDE FORD TRANSIT 350 L2H2 2,2 TDCi 125 TREND VAN.
UDSTYRSHIGHLIGHTS:
A/C✅
FARTPILOT✅
VARME I FORRUDE✅
SÆDEVARME✅
EL-SIDESPEJLE M. VARME✅
HÅNDFRIT MOBILTELEFONI✅
BLUETOOTH MUSIKSTREAMING✅
- kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, el-sidespejle m/varme, tågelygter, kurvelys, aircondition, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, varme i forrude, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, automatisk start/stop, cd/radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, aux tilslutning, airbag, esp.
VI TILBYDER 12-24 MDR. PRISVENLIG EJERSKIFTEGARANTIFORSIKRING.
VELKOMMEN TIL MBILER HOLBÆK.