| Farve | Sort |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 130 / 96 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 2.034 kg |
| Længde | 553 cm |
| Bredde | 206 cm |
| Højde | 255 cm |
| Max påhæng | 2.800 kg |
| Sidst synet | 5 sep 2025 |
| Moment | 350 nm |
| Lasteevne | 1.466 kg |
ATTRAKTIV LEASING MED FRI KM. TILBYDES PÅ DENNE BIL.
LEASINGFORSLAG:
Alle priser er ekskl. moms
Månedlig ydelse
1.995 kr.
_______________________
Førstegangsydelse
15.150 kr.
_______________________
Restværdi
41.820 kr.
_______________________
Løbetid
24 mdr.
Erhvervsleasing er fleksibelt og kan skræddersys efter dine behov.
Ring venligst til salgsafdelingen på tlf. 76 60 00 60 for yderligere info.
VELKØRENDE FORD TRANSIT 350 2,0 TDCi 130 TREND L2 H2 VAN.
BILEN HAR SMÅ BULER OG RIDSER HIST OG HER.
UDSTYRHSIGHLIGHTS:
BLITZLYS✅
A/C✅
FARTPILOT✅
VARME I FORRUDE✅
SÆDEVARME✅
PROGRAMMERBAR MOTOR/KABINEVARMER✅
HÅNDFRIT MOBILTELEFONI & BLUETOOTH MUSIKSTREAMING✅
PARKERINGSSENSOR FOR & BAG✅
TRÆK TIL 2.800 KG.✅
- kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, el-sidespejle m/varme, kurvelys, tågelygter, el-sidespejle, aircondition, centrallås, udv. temp. måler, motorkabinevarmer, fjernb. centrallås, fartpilot, varme i forrude, automatisk start/stop, sædevarme, el-ruder, musikstreaming via bluetooth, cd/radio, aux tilslutning, håndfrit til mobil, usb-a tilslutning, airbag, esp, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for).
VI TILBYDER 12-24 MDR. PRISVENLIG EJERSKIFTEGARANTIFORSIKRING.
VELKOMMEN TIL MBILER HOLBÆK.