| Farve | Sort |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 130 / 96 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 2.034 kg |
| Længde | 553 cm |
| Bredde | 206 cm |
| Højde | 255 cm |
| Max påhæng | 2.800 kg |
| Sidst synet | 5 mar 2025 |
| Moment | 350 nm |
| Lasteevne | 1.466 kg |
ATTRAKTIV LEASING MED FRI KM. TILBYDES PÅ DENNE BIL.
LEASINGFORSLAG:
Alle priser er ekskl. moms
Månedlig ydelse
1.995 kr.
_______________________
Førstegangsydelse
22.350 kr.
_______________________
Restværdi
50.800 kr.
_______________________
Løbetid
24 mdr.
Erhvervsleasing er fleksibelt og kan skræddersys efter dine behov.
Ring venligst til salgsafdelingen på tlf. 76 60 00 60 for yderligere info.
VELKØRENDE FORD TRANSIT 350 2,0 TDCi 130 TREND L2 H2 VAN.
BILEN HAR BULER OG RIDSER HIST OG HER.
UDSTYRHSIGHLIGHTS:
BLITZLYS✅
A/C✅
FARTPILOT✅
VARME I FORRUDE✅
FJERNBETJENT FYR✅
SÆDEVARME✅
HÅNDFRIT MOBILTELEFONI & BLUETOOTH MUSIKSTREAMING✅
PARKERINGSSENSOR FOR & BAG✅
- kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, el-sidespejle m/varme, kurvelys, tågelygter, el-sidespejle, aircondition, centrallås, udv. temp. måler, , motorkabinevarmer, fjernb. centrallås, fartpilot, varme i forrude, automatisk start/stop, sædevarme, el-ruder, musikstreaming via bluetooth, cd/radio, aux tilslutning, håndfrit til mobil, usb-a tilslutning, airbag, esp, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for).
VI TILBYDER 12-24 MDR. PRISVENLIG EJERSKIFTEGARANTIFORSIKRING.
VELKOMMEN TIL MBILER HOLBÆK.