| Farve | Hvid |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 163 / 120 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 2.000 kg |
| Længde | 541 cm |
| Bredde | 205 cm |
| Højde | 252 cm |
| Max påhæng | 3.000 kg |
| Sidst synet | 23 jan 2025 |
| Moment | 350 nm |
| Lasteevne | 1.500 kg |
ATTRAKTIV LEASING TILBYDES PÅ DENNE BIL.
LEASINGFORSLAG:
Alle priser er ekskl. moms
Månedlig ydelse
1.995 kr.
_______________________
Førstegangsydelse
31.100 kr.
_______________________
Restværdi
60.156 kr.
_______________________
Løbetid
48 mdr.
Erhvervsleasing er fleksibelt og kan skræddersys efter dine behov.
Ring venligst til salgsafdelingen på tlf. 76 60 00 60 for yderligere info.
PÆNT VELHOLDT OG VELKØRENDE PEUGEOT BOXER 335 2,0 BlueHDi 163 L2H2 PREMIUM.
UDSTYRSHIGHLIGHTS:
A/C✅
FARTPILOT✅
PROGRAMMERBAR FYR✅
SÆDEVARME✅
MULTIMEDIESKÆRM M. HÅNDFRIT MOBILTELEFONI✅
BAKKAMERA✅
PARKERINGSSENSOR✅
TRÆK TIL 3.000 KG.✅
- kørecomputer, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, el-klapbare sidespejle, led kørelys, træk, aircondition, motorkabinevarmer, centrallås, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, automatisk start/stop, cd/radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, bakkamera, parkeringssensor (bag), airbag, esp.
VI TILBYDER 12-24 MDR. PRISVENLIG EJERSKIFTEGARANTIFORSIKRING.
VELKOMMEN TIL MBILER HOLBÆK.