| Farve | Hvid |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 136 / 100 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Længde | 496 cm |
| Bredde | 192 cm |
| Højde | 194 cm |
| Tophastighed | 130 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 260 nm |
| Batteristørrelse | 55,6 kWh |
DENNE BIL HAR 5 ÅRS FABRIKSGARANTI.
ATTRAKTIV LEASING MED FRI KM. TILBYDES PÅ DENNE BIL.
LEASINGFORSLAG:
Alle priser er ekskl. moms
Månedlig ydelse
1.995 kr.
_______________________
Førstegangsydelse
31.100 kr.
_______________________
Restværdi
62.406 kr.
_______________________
Løbetid
48 mdr.
Erhvervsleasing er fleksibelt og kan skræddersys efter dine behov.
Ring venligst til salgsafdelingen på tlf. 76 60 00 60 for yderligere info.
FABRIKSNY PEUGEOT E-EXPERT 50 L2 PREMIUM VAN.
UDSTYRSHIGHLIGHTS:
232 KM. RÆKKEVIDDE✅
FARTPILOT✅
2-ZONE FULD AUT. KLIMAANLÆG✅
XENONLYGTER✅
LED KØRELYS✅
SÆDEVARME✅
KEYLESS ENTRY & GO✅
MULTIMEDIESKÆRM M. HÅNDFRIT MOBILTELEFONI✅
APPLE CARPLAY & ANDROID AUTO✅
BAKKAMERA✅
PARKERINGSSENSOR✅
- kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, el-sidespejle, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, xenonlys, led kørelys, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, 2 zone klima, køl i handskerum, centrallås, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, cd/radio, dab radio, navigation via Apple CarPlay/Android Auto, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), dæktryksmåler, træthedsregistrering, automatisk lys, 4 airbags, antispin, esp.
VI TILBYDER 12-24 MDR. PRISVENLIG EJERSKIFTEGARANTIFORSIKRING.
VELKOMMEN TIL MBILER HOLBÆK.