| Farve | Hvid |
| Gear | 8 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 130 / 96 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.505 kg |
| Længde | 475 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 188 cm |
| Tophastighed | 181 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 300 nm |
| Lasteevne | 865 kg |
ATTRAKTIV LEASING MED FRI KM. TILBYDES PÅ DENNE BIL.
LEASINGFORSLAG:
Alle priser er ekskl. moms
Månedlig ydelse
1.995 kr.
_______________________
Førstegangsydelse
27.800 kr.
_______________________
Restværdi
60.156 kr.
_______________________
Løbetid
48 mdr.
Erhvervsleasing er fleksibelt og kan skræddersys efter dine behov.
Ring venligst til salgsafdelingen på tlf. 76 60 00 60 for yderligere info.
PÆNT VELHOLDT OG VELKØRENDE PEUGEOT PARTNER 1,5 BlueHDi 130 L2V2 ULTIMATE EAT8 VAN.
UDSTYRSHIGHLIGHTS:
8-TRINS AUT. GEARKASSE M. PADDLESHIFT✅
ADAPTIV FARTPILOT✅
2-ZONE FULD AUT. KLIMAANLÆG✅
KEYLESS GO✅
LANE ASSIST✅
SÆDEVARME✅
MULTIMEDIESKÆRM M. HÅNDFRIT MOBILTELEFONI✅
APPLE CARPLAY & ANDROID AUTO✅
DIGITALT BAKSPEJL✅
PARKERINGSSENSOR FOR & BAG✅
TRÆK TIL 1.000 KG.✅
- kørecomputer, multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, el-sidespejle, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, træk, automatgear, ratgearskifte, aircondition, fuldaut. klima, 2 zone klima, køl i handskerum, centrallås, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, adaptiv fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, automatisk start/stop, elektrisk parkeringsbremse, cd/radio, navigation via Apple CarPlay/Android Auto, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, regnsensor, bakkamera, virtuelt bakspejl, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, træthedsregistrering, skiltegenkendelse, automatisk lys, 6 airbags, esp, vognbaneassistent, automatisk nødbremsesystem.
VI TILBYDER 12-24 MDR. PRISVENLIG EJERSKIFTEGARANTIFORSIKRING.
VELKOMMEN TIL MBILER HOLBÆK.